Субота, 17.08.2019, 14:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Пробне Інтернет Тестування
   сайт підготовки до ЗНО

Форма входу
Наш партнер
Наш лічильник

Правила проведення пробного інтернет-тестування у 2010 році

Ці Правила визначають основні засади проведення пробного інтернет-тестування (далі – ПІТ).
1. ПІТ – це спеціально організований тренінг осіб, що здійснюється на добровільній основі. Його мета – ознайомлення випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти та вступників до вищих навчальних закладів із деякими процедурами проведення зовнішнього незалежного оцінювання, набуття ними практичних навичок роботи з тестовими матеріалами, надання учасникам ПІТ результатів виконання тесту в шкалі 100-200.
2. Короткий опис проведення ПІТ.
Протягом терміну реєстрації учасник ознайомлюється з умовами та правилами проведення ПІТ на сайті pitest.ucoz.ua, подає необхідні для реєстрації дані, роздруковує квитанцію та оплачує послугу. На сайті відкривається персональна сторінка учасника. Після завершення реєстрації учасник на персональній сторінці отримує доступ до тестового зошита та бланків відповідей. Протягом визначеного терміну проведення ПІТ учасник заповнює електронний бланк відповідей на своїй персональній сторінці. Організатори опрацьовують отримані результати та на їх основі проводять шкалювання і створюють таблиці переведення балів за тест у шкалу 100-200. Інформація про оцінку у шкалі 100-200 подається на персональну сторінку учасника ПІТ.
3. Календарний план проведення ПІТ у 2010 році:
1-25 квітня 2010 року – реєстрація учасників ПІТ на сайті pitest.ucoz.ua, оплата послуги.
1-7 травня 2010 року – відкриття та забезпечення доступу до тестових зошитів та бланків відповідей, заповнення електронних бланків відповідей.
10-14 травня 2010 року – опрацювання результатів.
17-25 травня 2010 року – надання результатів учасникам ПІТ (на персональні сторінки).
4. Предмети ПІТ.
ПІТ проводиться з: української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, географії, фізики та хімії. 
5. Участь у ПІТ може взяти особа, яка ознайомилася з Правилами проведення ПІТ, в установленому порядку зареєструвалася для його проходження та здійснила оплату за надання відповідних послуг.
6. У реєстраційній картці особа, яка виявила бажання взяти участь у ПІТ, має зазначити прізвище, ім’я, по батькові, дані паспорта чи свідоцтва про народження, номер контактного телефону, область та район проживання, навчальний заклад (для випускників 2010 року), навчальні предмети, вибрані для проходження ПІТ.
7. Доступ до тестових матеріалів.
З метою врегулювання доступу учасників до тестових матеріалів встановлені такі обмеження : 
учасники, які оплатили послугу з 1 до 10 квітня 2010 року, доступ до тестових матеріалів отримують з 1 до 7 травня та доступ до оцінки у шкалі 100-200 – з 17 до 25 травня 2010 року;
учасники, які оплатили послугу з 11 до 20 квітня 2010 року, доступ до тестових матеріалів отримують з 2 до 7 травня та доступ до оцінки у шкалі 100-200 – з 18 до 25 травня 2010 року;
учасники, які оплатили послугу з 21 до 25 квітня 2010 року, доступ до тестових матеріалів отримують з 3 до 7 травня та доступ до оцінки у шкалі 100-200 – з 19 до 25 травня 2010 року.
8. Упродовж часу, відведеного на реєстрацію (до оплати послуг), особа може змінити чи доповнити перелік предметів, які вона обрала для проходження ПІТ, шляхом додаткової повторної реєстрації. 
9. Після оплати послуги зміни до реєстраційної бази не вносяться. Зареєстрований учасник упродовж часу, відведеного на реєстрацію, може доповнити перелік предметів, які він обрав для проходження ПІТ, шляхом додаткової реєстрації. 
10. Після завершення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ПІТ, зміни до реєстраційної бази даних не вносяться.
11. Оплата вартості надання послуг із проведення ПІТ здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Вартість проходження ПІТ становить 20 грн за один обраний предмет тестування. Якщо особа обирає при реєстрації три чи більше предметів, то вона отримує можливість пройти тестування ще з одного предмета безкоштовно. Сироти мають право пройти тестування з одного предмета безкоштовно (за поданням списків відділами освіти).
12. Вимоги до тестових матеріалів, що використовуються під час ПІТ, визначаються нормативними документами, які регламентують здійснення в поточному році зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з врахуванням особливостей проведення ПІТ. 
13. Організатори ПІТ здійснюють перевірку виконаних тестових завдань з історії України, математики, біології, географії, хімії та фізики у повному обсязі за допомогою програмних засобів за умови вчасного надання відповідей учасником ПІТ у електронному вигляді через його персональну сторінку. Учасник ПІТ відповідає за своєчасність та правильність надання відповідей. 
Організатори ПІТ здійснюють перевірку виконаних тестових завдань з української мови та літератури та з англійської мови закритої частини тесту (бланк А) та відкритих завдань з короткою відповіддю з англійської мови (частина бланку Б). Організатори ПІТ надають рекомендації щодо перевірки відкритих завдань з розгорнутою відповіддю із української мови та літератури та з англійської мови. Організатори ПІТ не перевіряють відкритих завдань з розгорнутою відповіддю з української мови та літератури та з англійської мови. Результати учасника ПІТ перевіряються за допомогою програмних засобів за умови вчасного надання відповідей учасником ПІТ у електронному вигляді через його персональну сторінку. Учасник ПІТ відповідає за своєчасність та правильність надання відповідей. 
Відповідей, наданих з порушенням термінів чи правил заповнення електронних бланків відповідей, не перевіряють і не оцінюють. 
14. На основі отриманих результатів учасників ПІТ організатори проводять шкалювання та створюють таблиці переведення тестових балів у шкалу 100-200. Оцінку у цій шкалі учасники ПІТ отримають на своїй Персональній сторінці учасника ПІТ у відповідні терміни.
15. Проведення ПІТ з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, хімії та фізики відбувається українською мовою. Проведення ПІТ з англійської мови відбувається українською та англійською мовами.

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright Pitest © 2019
Конструктор сайтів - uCoz